Про компанію

   - це інтернет-магазин, де ви завжди можете придбати за доступними       цінами брендові аксесуари для всіх відомих моделей мобільних телефонів.

Ми подбаємо про те, щоб ваші смартфони служили довго і були якомога більш функціональні і захищені від зовнішніх впливів.

Наш асортимент включає захисні чохли, скла і плівки, гарнітури і бездротові колонки, зарядки, кабелі та інші аксесуари до мобільних телефонів.

Плюси покупки в нашому магазині:
      
     Доставка товару по всій Україні.

Протягом декількох років ми намагаємося, щоб доставка була якомога швидше і вигідніше для вас. Тому ми переглядаємо постійно різні служби доставок і пропонуємо вам найоптимальніші. Які доставляють швидко, надійно, зручно і в будь-яку точку України де є їх відділення.
        
                Якість товару

Купуючи у нас чохол, ви можете бути впевнені, що придбаєте тільки якісний, брендовий чохол, скло або інший аксесуар. Так як ми дбаємо про те, щоб захисний чехол для телеону був від якісних брендів таких як: Nilkin, Moccolo, Remax, Optima, iPaki, iMAX, Baseus, Mercury, Motomo і інші. Наявність товару вас так само порадує, так як ми намагаємося щоб на всі моделі був товар в наявності.

                 Гарантія повернення і обміну

Для нас дуже важливо, щоб коли ви будете купувати у нас аксессуари ви були впевнені що ваші права всі захищені. Тому ми надаємо 25 днів гарантії для повернення або обміну. Протягом цих днів ви можете бути впевнені що вам повернуть гроші або обміняють на інший товар (за вашим бажанням) не залежно від ціни, бренду, кольору, матеріалу, способу оплати.

Нам важливо, щоб ви залишилися задоволені!


Контактні дані адміністрації:

+30975023340 Дрига Дмитро Ігорович

E-mail: info@sotamarket.com.ua

м. Київ, вул. Академіка Корольова 8