Чохли для Lenovo Z6

Навіщо чохол для Lenovo Z6 і в чому його переваги

Не встигають покупці придбати новий флагман від Lenovo, як вони випускають нові моделі. Представником нової лінійки випущена модель Lenovo Z6, що зовні нагадує останній флагман, Lenovo Z6 Pro. Представлена версія в декількох кольорах з глянсовою задньої кришки.

Природно, виробник прикладає максимум зусиль, щоб при використанні пристрій зручно трималося в руці. Цьому сприяє і розмір екрану. Користувач ж зі свого боку піклується про збереження моделі, набуваючи чохли для Lenovo Z6

Наш магазин надає різноманітні товари у вигляді бамперів, накладок та книжок до моделі Леново Z6 і іншим смартфонам. Кожен чохол Lenovo Z6 має відповідні розміри, все потрібні вирізи і дублюючі кнопки.

Популярний вид форм-фактора для смартфона

Все більше популярності набирають оригінальні чохли для Lenovo Z6 Silicon Case (Silicone Cover), які по суті є репліками від Apple. Від інших видів відрізняється такий аксесуар тактильно приємною поверхнею і мікрофіброю на внутрішній частині, що піклується про поверхні задньої частини телефону. Кнопки продубльовані. З боку екрану виступають невеликі бортики, що є великим плюсом, якщо ви часто ложите пристрій екраном вниз.

Прозорий бампер - захист і дизайн смартфона в одному

Останнім часом дизайн задніх кришок гаджетів вельми вражаючий, ховати такий в закритий кожух - практично злочин. З цієї причини, великим попитом стали користуватися прозорі. Так, у них є недолік (поява жовтизни), але купити через 5-6 місяців для Lenovo Z6 чохол - досить доступна за ціною можливість.

Повноцінний захист - захисна книжка для Леново Z6

Такий варіант захисту може зберегти смартфон з усіх боків: бічні грані, екран і задню кришку. При падінні в такому варіанті він може максимально зберегти модель від пошкоджень. Можна підібрати книжку з віконцем, що допоможе переглядати вхідний дзвінок або повідомлення при закритій кришці. До таких належить чохли книжки для Lenovo Z6 від бренду Nillkin. Книжка не має спеціальних засувок, кришка щільно прилягає до екрану.

Варіант протиударного бампера для справжніх чоловіків

Виробниками захисних аксесуарів давно розроблені Case, головне завдання яких захистити гаджет при падінні від пошкоджень. Відрізняється він габаритами, грубуватим дизайном, але цілком допустимо при використанні в чоловічих руках.

Сама компанія Леново практично не випускає мобільних аксесуарів, адже пристрій втрачає свою красу при використанні будь-якого виду захисту та скла зі смартфонами, але з боку покупця - краще буде придбати захисні аксесуари, щоб при падінні і щоденному використанні пристрій залишалося новим.

Які переваги покупки в магазині «SotaMarket»

Для цього й існують виробники для виготовлення аксесуарів і інтернет-магазини для продажу чохлів до мобільних телефонів. Набути товар в цьому магазині ви можете за доступною ціною, замовити кілька товарів однією посилкою, щоб не платити за доставку кілька разів. Якщо ви сумніваєтеся в тому, що це чохол для Lenovo Z6 саме для вашої моделі, ви можете передзвонити до нашого оператору і уточнити всі нюанси.

Якщо ви не зовсім розібралися в матеріалах чохла, його властивості, то ви також можете уточнити дані по телефону або прочитати інформацію, яка зазначена під кожним виробом.

Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 8 із 8 (всього 1 сторінок)